tEXt ’bout EX • įžanga

Kartais pagalvoju, jog rašau tik apie liūdnus dalykus, man atrodo, svarbu, net ir grožiniame kūrinyje išgvildenti, paliesti ir aptarti tam tikrą problemą. Tačiau nesuprantu, kodėl tai visuomet pavyksta tik per liūdesio prizmę. Nesu itin spontaniškas žmogus, bet nuolatos galvoje kuriant istorijas, rašymo idėjas, tekstus, siužetus, man gimsta keistų, kvailų ir juokingų idėjų, kurių aš dažniausiai neįgyvendinu… Šįkart nusprendžiau leisti sau parašyti kažką juokingo, kažką paprasto ir kažką apie savo gyvenimą. Šio tinklaraščio tikslas visuomet buvo ir bus nesivelti į asmeniškumus, nekalbėti apie save ir leisti skaitantiesiems pasijusti, lyg vartant knygos lapus, esu nusprendusi šią erdvę laikyti nešališka savo gyvenimui, juk esu “gyvenimų kūrėja“… Bet mano pačios gyvenimas neretai man primena gerą tragikomediją su ironijos ir romantikos gaidele, tad kodėl nepasinaudojus juo, kaip įkvėpimu?

Vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų ir tuo pačiu žalingiausių įpročių – narstyti savo praeitį ir santykius. Santykius bendrine prasme – tiek su tėvais, tiek su draugėmis/draugais, tiek su vaikinais, tiek su pačia savimi. Aš taip dažnai pasineriu į analizes, ieškodama atsakymų į neatsakytus ir netgi atsakytus klausimus, kad imu galvoti, jog praleidžiu didžiąją dalį realybės, naršydama tai, kas įvyko pries 15, 10 ar 7 metus! Todėl vieną kartą imsiu ir sudėsiu į vieną vietą visas savo analizes ir galbūt pasijusiu išgvildenusi savo gyvenimo problemas.

tEXt ’bout EX – lyg serialas, kuriame kiekviena serija – vis kitas buvęs vaikinas, buvusi simpatija, galvos pametimas, svajonių ir ašarų objektas. Didžioji dalis mano santykių nepavyko ir baigėsi veidu į pagalvę, tačiau nei su viena savo buvusia simpatija nesu susipykusi, netgi priešingai – su daugeliu vis dar palaikau draugiškus ryšius, mielai susitinku, bendrauju, domiuosi jų gyvenimais, šeimomis ir veiklomis. Būtent dėl šios priežasties, gerbdama kiekvieną iš jų, tikrųjų vardų neminėsiu. Bet tikrai paminėsiu kiekvieną!

TIKRŲ vaikinų turėjau labai mažai, pabrėžiu LABAI mažai. Kadangi mano jausmus kitam žmogui apibūdinti paprastais, suprantamais žodžiais labai sunku, ne visuomet mokėdavau nusileisti ant žemės ir pasinerti į “žemiškus“ santykius, visad į žmogų žiūrėdavau kaip į meno kūrinį ir taip skrajodavau debesyse, jog net nesugebėdavau pasakyti, ką jaučiu. Todėl visiems sakydavau “aš tave myliu“. Nors (manau, jog) mylėjau gal 2-3 iš 20 patikusių, prieš kiekvieną puldavau ant kelių ir maldaudavau mane mylėti atgal! Taigi, koks 20 vaikinų, iš kurių turbūt 4 siūlėsi man į oficialius vaikinus, o ilgiausia draugystė (be dabartinės, kurioje esu absoliučiai laiminga) truko 2 mėnesius. Visi likusieji – kažkoks nesuspratimas, emocinis prisirišimas ir “svaigimo“ objektas. Man nuolatos reikdavo ką nors mylėti. Tik šį žodį dabar vartoju ne kaip tą “tikrąjį“ jausmą, o kaip kažkokį užsiėmimą. Štai – daugelis mano “meilės“ taikinių buvo užsiėmimas!

Beveik visi santykiai nutrūko ne mano iniciatyva, bet aš atsigaudavau po dienos. Ir per savaitę susirasdavau naują “užsiėmimą“. Būtent dėl to, šis projektas “tEXt ’bout EX“ ir yra juokingas – nes daugelis santykių nesukėlė mirtino širdies skausmo, viskas turėjo gražią pabaigą ir dabar aš smagiai iš viso to pakikenu. Noriu, kad ir jūs pakikentumėte kartu!

Keli faktai apie mane, kaip mylimąją:

 • kiekviena mano simpatija turi su manimi dainą, net jei ji pati nežino apie tai;
 • esu labai įkyri, man VISUOMET reikia atrašyti;
 • jeigu nuviliojau simpatiją nuo kitos merginos – jis pats kaltas;
 • savo simpatiją visiems visada girsiu ir nesvarbu, kiek laiko esame ar būsime kartu, tą laikotarpį, mano simpatija man yra VISKAS;
 • aš esu ta mergina, kuri galėtų ant šiknos išsistatuiruoti bet kokią nesąmonę, susijusią su savo simpatija (tik ne vardą, nors… :) );
 • visuomet išsuku santykius taip, kad gautųsi, jog ne aš juos pradėjau, o mano simpatija;
 • su tėvais noriu susipažinti dieną po to, kai susipažįstu su simpatija;
 • įsimylėti man trunka 0,17 sekundės;
 • išsimylėti man trunka 1,17 sekundės;
 • jeigu mane apgavo mano simpatija, nesiaiškinu santykių paprastai pasikalbėdama, iškeliu serialo scenarijaus vertą sceną, kurioje surinkusi visus įkalčius, leidžiu pasiaiškinti ir galiu toliau tęsti santykius, vis prikaišiodama apie “nusikaltimą“;
 • net ir žinodama, kad iš santykių neišeis nieko rimto, tęsiu juos, nes man patinka būti “santykiuose“ su žmogumi;
 • nors esu dramatiška, su manimi būna pakankamai lengva ir linksma.

Norėčiau tikėtis, kad mano simpatijos taip pat apie mane liko geros nuomonės! Gal vieno kito vyrišką ego ir patrypiau savo 38 dydžio pėdute, bet tikrai neturėjau tiek galių, kad sutraiškyčiau iki negalėjimo atsitiesti. Gyvenimas – spektaklis, su kiekvienais santykiais – vis kita rolė, o juk vienoje rolėje visą man skirtą laiką būti negaliu…

Kad mano gyvenimas neatrodytų toks išmėtytas, pradėsiu “serijas“ nuo pirmosios simpatijos ir baigsiu paskutine, kuriai “simpatijos“ pavadinimas, lyginant su kitomis, skamba lyg įžeidimas. Na, štai, aš aukštinu savo dabartinį vaikiną! Sakiau… Taigi, tai buvo trumpas aprašymas, pradedu ruošti pirmąją seriją. Ar laukiate??? Dramos, kvailų situacijų, juoko ir, žinoma, meilės tikrai bus, garantuoju! PRENUMERUOKITE arba sekite  šio tinklaraščio paskyrą Facebook’e :))) o jei čia užklydo mano buvusi simpatija – nesijaudink, rašysiu tik tiesą!

– Martina V.

Write a comment

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: